Zmírnění Karmické Zátěže

  Když se chce klient zbavit problému, je třeba najít prvnotní PŘÍČINU, kde je zakotvena, zda v minulém životě, ve kterém problém vznikl, či v našem rodu, či karmě současné. V mnoha případech lze zmírnit nebo dokonce zrušit působení karmy. Když se najde příčina, lze příslušné energie vyčistit (resp. neg. energie zmírnit). Klientovi sdělím vše, co jsem zjistila, ale do vlastního zkoumání jeho minulých životů ho nezapojuji. Velmi často se stane, že klient lépe pochopí sám sebe a své pocity, když mu odhalím  jeho minulé životy, které ho ovlivňují. Tímto opatřením se klientům zjednoduší  život a oni sev budoucnu mohou postupně přestat setkávat s určitými problémy, které jim karma přinášela.
 

Pomocí různých metod a vlastních schopností umím vyhledat nejjednodušší cestu k odstranění příčin, nikoliv jen viditelných důsledků. Nejlepším způsobem, jak se zbavit "karmické zátěže" je vyčistit ji v tomto současném životě. Tím se odstraní vše, co negativně zatěžuje váš současný život.

 

Duchovní pomoc je

zaměrěna především na:

 

 

  • Psychické problémy a potíže - deprese, úzkost, smutek, strach, zmatek, únava ...

 

  • Potíže ve vztazích s blízkými lidmi - zjištění PŘÍČÍN a jejich léčení

 

  • Karmické vlivy - odstranění karmických vlivů z Vašeho osudu  nebo partnerského vztahu. . .

 

  • Čištění rodové karmické zátěže - zjišťování karmické zátěže ze strany matky, otce (mužská, ženská linie) - čištění

 

  • Pozitivní programování podvědomí - čištění podvědomí od negativních programů a vytáření vnitřní ochrany před zapisováním negativních programů z okolí

 

  • Odstraňuji PŘÍČINY - vašich fyzických, psychických a vztahových problémů. 

 

  • Kontrola a čištění negativních zón ve Vašem obydlí - negativní emoce lidské se zapisují do prostoru a přetrvávají po mnoho let (místo bojiště, vraždy, těžké smrti)