Něco málo o mně . . .

Dovolte mi, abych se Vám krátce představila :)

 

Ezoterice a všemu mezi nebem a zemí se věnuji již řadu let, víc jak 24 let. Snažím se pomáhat tam, kde je třeba a také těm, kdo mě o pomoc požádají. Už od mala mě fascinovalo a přitahovalo tajemno, magie a nadpřirozené věci . . . a čím více a déle se těmito věcmi zabývám do hloubky, tím více mám k těmto duchovním věcem respekt a pokoru . . .
 


 

Moje babička a prababička z otcovi strany vykládaly karty a předpovídaly budoucnost. Stejně tak můj otec se těmito věcmi zabývá na profesionální úrovni již přes 42 let. Já jsem tyto schopnosti zdědila a znalosti získala od nich, stejně od jiných mých duchovních učitelů /v zahraničí/. Stejně tak jsem byla na mnoha přednáškách, přečetla jsem spoustu knih a duchovní literatury, také mě toho hodně naučil můj otec.

 

Náš OSUD nikdy není na pevno dán, a proto se snažím vždy hledat způsob, jak obejít to zlé, nebo negativní události na současné časové linii maximálně zmírnit. Vím, jak je život nesmírně těžký a složitý pod vlivem karmické zátěže nebo jiných nepříznivých vlivů, proto mě vždy zajímaly všechny ty záležitosti a souvislosti kolem karmy, stejně tak léčivých energií jako je např. bílá Magie nebo ochranná Magie. V minulosti (v průběhu těch 20 let) jsem již pomohla mnoha lidem, a to zcela zdarma. Měla jsem radost z toho, když jsem jim pomohla zase žít mnohem lepší, důstojnější a naplněnější život. A zároveň jsem tím i získávala zajímavé, a pro mě velmi cenné zkušenosti a poznatky z této oblasti . . .

Díky tomu mám bohaté a letité zkušenosti, a to jak s vykládáním budoucnosti, stejně tak s hledáním a zjišťováním možných příčin problémů, nebo s čištěním, zmírňováním, či odstraňováním karmické zátěže. Pro každého, komu pomáhám se snažím najít vždy tu nejlepší a nejsilnější cestu ven z jeho nesnází.

 

Zajímám se víc jak 20 let o: 

  •  Karmalogii, 

  •  karmickou a praktickou Kabalu, 

  •  Numerologii, 

  •  Nomenologii

  •  Astrologii, 

  •  Bílou Magii (ozdravující rituály)

  •  Ochrannou Magii (proti kletbám)

  •  Zákon přitažlivosti (síla myšlenky)
  •  Výklady karet, a mnohé další.Příčiny problémů, neúspěchů, mnohých překážek, a dalších potíží nebo opakovaných zklamání zjištuji pomocí těchto výše uvedených věd, stejně tak lze zjistit spoustu důležitých informací přes výklad karet, kyvadlo, runy a další jiné metody. Kde je nalezena příčina, tam je naštěstí i řešení. :) Každý z nás má na výběr svoji životní cestu, stejně tak i možnost volby.

 

Jsem ale zároveň zastáncem toho, že já Vám ukážu cestu, najdu možnou přičinu vašich nesnází, ale je už jenom na Vás, zda se tou cestou budete ubírat, či nikoliv. Samotná VOLBA již zůstává na Vás samotných, protože to hlavní a konečné rozhodnutí stejně zůstává jenom ve vašich rukách, na vašem uvážení. Každý máme možnost svobodné volby, a díky tomu jsme každý strůjcem svého štěstí /někdy bohužel i neštěstí/, a ti, kteří o svém životě rozhodují . . .
 

Také je velmi důležité si uvědomit, že nejsem pánem Vesmíru, ani nějakým kouzelníkem, co mávne kouzelným proutkem /udělá např. rituál, nedělám rituály černé magie!/, a vše se náhle změní, všechny starosti "bez vašeho přičinění" okamžitě zmizí. Jednak nejsme v pohádce, a za další » i všechny ty duchovní záležitosti mají a potřebují svůj určitý čas, obzvlášť » jedná-li se o dlouhotrvající následky karmy nebo důsledky našich neuvážených rozhodnutí z minulosti. Já Vám mohu ukázat, kde děláte chyby, správně Vás nasměrovat, poradit co udělat, nebo čeho se naopak vyvarovat, objasnit, co je, či by mohlo být příčinou vašich určitých problémů (z pohledu vaší karmy a duchovní podstaty), a nabídnout Vám to nejlepší možné řešení pro Vás, pomoci něco změnit, správně se rozhodnout, když jste na vaší životní křižovatce, eventuelně pomoci (v rámci svých nějakých možností) vyrušit či zmírnit karmické nebo jiné nepříznivé vlivy, jenž na váš osud /v negativním slova smyslu/ momentálně, či dlouhodobě působí.

Ani nejsem lékař, abych Vám určila nějakou zdravotní diagnózu a pomohla Vám se uzdravit. Mohu Vám však ukázat (prostřednictvím určitých duchovních metod a praktik), zda možná příčina vašeho zhoršeného zdravotního, nebo psychického stavu - může mít také nějaké souvislosti i s tím, co máte zakódované ve svém osudu.
 

Proto také tvrdím, že pokud má člověk ve svém osudu nějaké skryté nepříznivé či dokonce karmické vlivy, tak ať je pozitivní myšlení sebevíc silné, nezmůže nic proti dannostem negativní karmy. Pouhým pozitivním myšlením svůj život nezměníte k lepšímu, pouze tak zmírníte dopady tohoto karmického zatížení, a tíhu Vašeho trápení.

 

 

Cítím a vím, že moje životní poslání je pomáhat vám :


- nedělat zbytečné chyby

- zjistit "příčinu" vašich problémů a tu následně odstranit, nebo zmírnit negativní dopady,

- ukázat vám "cestu a směr", kterým se vydat,

- popř. připravit na "možné těžkosti", které vás buď čekají, nebo pravděpodobně neminou, pokud necháte svůj život v rukou osudu.

 

Ve svým životě toužím po harmonii, lásce, porozumění, usměvavých a příjemných lidech. Poslední dobou jsem se naučila vyhýbat se lidem, kteří jsou falešní a přetvařují se. Čím více se zdokonaluji ve své práci, tím více si vybírám s kým budu trávit svůj čas a komu věnuji svůj životní prostor.

 

Díky všem těm znalostem, poznatkům a velmi cenným zkušenostem z této oblasti se mi daří zkloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání. Výsledkem je pak šťastný, harmonický a naplňený život . . .

 

Doufám, že se vám budou moje stránky líbit a že zde časem najdete vše, co vás z této oblasti zajímá . . . :-))

 

 

Potřebujete pomoc nebo máte nějaký vážný problém ??? 

ZDE mě můžete kontaktovat!Více zde: https://www.osud-podle-kabaly.cz/bila-magie/

Potřebujete pomoc nebo máte nějaký vážný problém ??? 

ZDE mě můžete kontaktovat!

 

Potřebujete pomoc nebo máte nějaký vážný problém ??? 

ZDE mě můžete kontaktovat!Více zde: https://www.osud-podle-kabaly.cz/bila-magie/

Potřebujete pomoc nebo máte nějaký vážný problém ??? 

ZDE mě můžete kontaktovat!Více zde: https://www.osud-podle-kabaly.cz/bila-magie/

 

V tohle věřím . . .

JAK TO VIDÍM . . .