Bílá MAGIE

 Bílá magie spolu s černou byla používána již od pravěku. Uctívali se jak bohové dobří, tak bohové zlí. Každý typ bílé magie měl jinou podobu. Například staří keltové uctívaly stromy - duby a buky, protože věřili že vydávají jakousi energií, kterou mohli léčit, zabíjet a sposta jiných věcí. Každý strom měl svůj měsíc a učinky. například vrba byla považována za strom, který přinášel smůlu a proto se jí lidé stranili. Ba naopak dub byl považován za "krále stromů". Byla u něj objetována zvířata a lidé. Keltové se spíše specializovaly na magií stromu, než na přimou magii. Principem bílé magie je, že bílý mág získává jako odměnu za svůj duchovní rozvoj magické síly a schopnosti. Bílá magie chrání člověka i ostatní před zlem a černou magií. Bílá magie zesiluje vše pozitivní kolem nás.

 

BÍLÁ ochranná MAGIE /BOŽSKÁ/
 


 

 » Zabývá se dobrem, je opakem černé magie

 » Probouzí lásku.

 » Radí v problémech.

 » Odvrací kletby.

 » Je využívána k pomoci lidem.

 » Její kouzla nemohou uškodit.

 » Za bílou magii je považováno věštění, předvídání či výklady karet.

 » Je symbolizována pentagramem, který musí být dokonale rovný a symetrický (viz. obrázek)

 


 

Bílá magie 

- je taková, kterou neškodíme jiným lidem, neobracíme ji proti nim a nikomu neměníme magií svobodnou vůli. Velmi mnoho se dá dosáhnout pomocí cílených přání, někdy na to stačí velmi krátký čas. 
 

Přáníje silou myšlenek. Myšlenky - vedou k činnosti. Činnost - vede ke skutečnosti. Když bílý mág změní své vědomí, změní se i skutečnost. Bílá magie se také zabývá ochranou před různými projevy útoků. 

 

Jsou způsoby, jak takovéto uhranutí, očarování, či vědomé kletby rozpoznat a odsunout tyto negativní jevy ze života postiženého. Pomůžou různé amulety nebo třeba bílé obřady - pomocí rituálů. 
 


 

Rituály se téměř vždy provádí v souladu s určitou měsíční fází. Velmi důležité je správné načasování.
 

MĚSÍČNÍ FÁZE - Správné načasování

 

Na úspěšnost rituálů má vliv i fáze měsíce. Jistě jste si sami všimli, jak se v průběhu měsíce mění naše psychické naladění, kvalita spánku i fyzická kondice. 
 

Cyklus měsíčních proměň začíná novoluním. Pokud chceme, aby něco rostlo a hromadilo se, je výhodná přibývající fáze Měsíce. Jedná se o lásku (přivolání lásky), peníze (snaha o finanční úspěch) i štěstí (např. k podpoře zdraví). 

 

Rostoucí měsíc všechno přitahuje, a to platí i pro nejrůznější rituální činnosti. Naopak to funguje s ubývající fází měsíce, tedy těsně po Úplňku do Novoluní. 
 

Ubývající měsíc nám pomůže při rituálech, pokud se chceme něčeho zbavit, např. omezit smůlu, neštěstí, překonat těžkosti, odstranit kletbu, překonat nemoci, nebo různé těžkosti. Rituál můžeme využít i k cíli např. zhubnout, odvrátit  infekce, odstranit deprese.
 

ÚPLNĚK je nejvhodnější dobou na rituál - máte-li opravdu velká přání, protože zde má měsíc nepředstavitelnou sílu.
 

NOVOLUNÍ zde se vykonávat rituály (tři dny před ním a tři dny po něm) se nedoporučuje. Ve středověku tři dny bezprostředně před novoluním nazývali temná období měsíce.
 

 

Konstruktivní bílá magie - je taková, která nám něco přináší. lásku (toto téma je dost sporné. pokud si chcete přičarovat konkrétního kluka, kterej vás nechce, je to černá magie! pokud čarujete na lásku, musí to kouzlo být, že chcete někoho, s kým budete. nikoho konkrétního! ale zase pokud víte, že vás dotyčný chce, akorát se nemůže rozhoupat, když ho magicky "popostrčíte" tak je to ok..:-)), štěstí, ochranu, zdraví.....
 

Destruktivní bílá magie - je taková, která nás něčeho zbavuje přebytečných kil, nepříjemného učitele (třeba tak, že mu přikouzlíme lepší místo s vyšším platem, nebo ho přeložíme do jiné třídy...),a týká se též zavazujících kouzel (třeba, aby někdo nevyzradil tajemství, když to slíbil). Bílá magie nikdy nesmí nikomu uškodit!!! jinak se jedná o magii černou!!!
 

Skutečná bílá magie znamená pochopit a ovládat naše přání.
 

     »  Jste tím, čím jsou vaše nejhlubší přání.

     »  Vaše vůle vychází z vašich přání.

     »  Vaše činy vycházejí z vaší vůle.

     »  Váš osud vychází z vašich činů.


 

Mezi nejrozšířenější bílou magii patří např.:
 


 

» Věštění (karty, z ruky, křišťálové koule atd.)

» Přírodní léčitelství (bylinkářství)

» Astrologické znalosti (astrologie)

» Kabalistické znalosti (kabala)

» Energetické léčení (ovlivňováním aury, regrese)

» Ovlivňování událostí (použitím talismanů a amuletů)

» Použití zaříkadel a některých rituálů
(např. afirmačních)


 

Důkladná analýza (diagnostika karmy, prokletí) Vám může ukázat na příčinu, kterou je možné eliminovat. Na malé problémy stačí třeba ochranné amulety, o nichž mají znalosti zkušení mágové. Větší problémy mohou vyžadovat třeba bílý obřad. Ne všechny neúspěchy znamenají, že nás někdo proklel či na nás někdo seslal kletbu.


 

Potřebujete pomoc nebo máte nějaký vážný problém ??? 

ZDE mě můžete kontaktovat!

 

Bílá magie se také zabývá ochranou před různými projevy útoků. 

Obranná Magie . . .

Uřknutí a uhranutí