Astrologie

 

Vliv vesmírných  sil . . .
 

S Astrologií lze předpovědět:

 

  1. budoucí události,

  2. lidský osud a

  3. povahu člověka.

 

   Ze všech okultních oborů je právě Astrologie nejvíce vědecká. Jediná je založena na nějakém hmatatelném základu a je praktikována více než 2000 let. Celá Astrologie je postavena na vlivu planet, postavení Slunce, Měsíce a jiných nebeských "předmětů" na lidi i lidstvo jako takové. Jak na nás působí Slunce, ví každý z nás. Obvykle je lepší nálada  při slunečním dni než, když je pod mrakem. Slunce k životu potřebujeme. Síla Měsíce je neoddiskutovatelná též - ať již jde o přílivy a odlivy nebo třeba jen působení úplňku. Někteří lidé obdobně reagují i v případě Venuše - pro některé je rozdíl, zda je Jitřenka či Večernice. Astrologie se opírá o domněnku, že obdobně na nás působí a něco nám dávají i ostatní nebeská tělesa. Pochopitelně nejde o jen tak vymyšlené vlivy. Co který prvek přináší a znamená vznikalo dlouhodobými analýzami, porovnáváním množství horoskopů u nichž již byly uvěřitelné události . . .

 

 

Ne každý je schopen poznat sám sebe, pochopit smysl svého života a plně ho žít. Pokud se člověk nerozvíjí dle svých schopností a možností, ale žije život podle představ rodičů, učitelů, partnerů a společnosti, potom zřejmě cítí vnitřní neklid a nespokojenost. Protože někde hluboko uvnitř tuší, kým by mohl být, ale není. A v tom Vám může pomoci právě Astrologie.

 

 Horoskop je jako mapa, která symbolicky zachycuje naše schopnosti, vrozené dispozice a jedinečnost... Lidé mylně věří, že astrologie je založena na nevyhnutelnosti osudu. Tak tomu ale není. Vždy záleží na jedinci a jeho svobodné vůli, co se svým potenciálem udělá. Pamatujte si, že hvězdy nepřikazují, pouze naznačují . . .

 

Vypracování astrologie písemně