- Vampyrismus

  • Cítíte se mizerně a netušíte proč?
  • Máte pocit, že z vás něco nebo někdo vysává všechnu sílu?
  • Jste celkově vyčerpaní, bez energie a zhoršil se vám i zdravotní stav?
  • Špatně se vám spí? 


  Je velmi pravděpodobné, že jste se stali obětí energetického upíra /Vampyrismus/. Vampýr je člověk, který trpí nedostatkem energie (starý, nemocný, vysílený člověk), a je to vlastně takový energetický upír, který doslova saje energii z okolních lidí. Je přirozené, že mezi lidmi dochází k výměně energií, ale často se stává, že někteří lidé úmyslně vyhledávají společnost mladých lidí, léčitelů a podobně, aby se mohli posílit jejich energií. Wampyrismus se rozděluje do tří skupin. V první jsou různé astrální bytosti, které vám vysávají energii. Ty však přicházejí jen za noci. Pak tu jsou lidští upíři, ti na Vás útočí cíleně a plánovaně. Poté tu jsou lidé, kteří to činí nevědomky, ale těch moc není. Běžně se tak stává, že po setkání s někým takovým se cítíte psychicky i fyzicky vyčerpaný. Už po několika minutách se v jeho blízkosti necítíte dobře, může Vám být mdlo, točit se hlava, cítíte fyzickou únavu, ztratíte dobrou náladu.
 


Energetičtí upíři /Vampýři/ nesnášejí samotu, znamená pro ně totéž co smrt. Proto se snaží být neustále v kontaktu s řadou lidí. Takovéto energetické sání probíhá dnes a denně a je to přirozená věc, kterou lidé neznalí energií ani nevnímají… prodavačky, které jsou denně v kontaktu se zákazníky, zdravotní sestřičky zničené, jen když projdou kolem oddělení LDN, mrazení, když jdeme po hřbitově atd. „Já jsem z toho vlaku totálně vyčerpaná a přitom jsem jela jen 20 minut“ a vedle seděl pán po infarktu a s cukrovkou - a energii sosal a sosal a sosal. Napojení někdy může být i na dálku a i mezi lidmi, kteří se fyzicky neviděli.

 

  Nenechejte si to jen tak líbit, pokud máte některé z těchto problémů (např. máte pocit, že se Vám nedaří, máte problémy) a stojíte o moji pomoc, tak se  nebojte    mi napsat na email  nebo zatelefonovat.

 

 

Potřebujete pomoc nebo máte nějaký vážný problém ??? 

ZDE mě můžete kontaktovat!