UŘKNUTÍ


 

UŘKNUTÍ bývá provedeno neplánovaně většinou v afektu. Ve většině případech bývá jen důsledkem takového běžného, bezmyšlenkového slovního ulevení si od někoho, komu jsme zrovna stoupli na kuří oko. Může mít samozřejmě i formu ,,nějakého zlého přání" od člověka, který nám např. něco nepřeje, závidí,  nebo k nám chová nějakou zášt, a svoje emoce nedokáže udržet na uzdě. 
 

Takováto forma kletby však není účinná příliš dlouho a po nějaké chvíli se sama uvolní, protože jen zřídka kdy mívá formu obřadního prokletí » za využití magických rituálů, ovšem i tak » může mít také své následky. Ale pozor, uřknout se můžeme i my sami, pokud se neustále zabýváme zlými myšlenkami, nebo neopatrně experimentujeme s černou magií. 
 

Slova v sobě nesou mocnou energii a platí to i o tom, co řeknete vy sami proti sobě. I vy se můžete proklít a přivolat si tak neštěstí - vlastní vinou. Proto je důležité pochopit „zákon přitažlivosti“, který spočívá v tom, že co vyšlete pouhou myšlenkou ven, to také dostanete zpátky. Sami dobře víme, jakou sílu má jedovaté slovo či věta, která se dotkne našich slabých míst. Některá slova a věty si pak pamatujeme skutečně dlouho /i léta/ a mohou negativně ovlivňovat náš život.

 

Z pohledu černé magie mívá uřknutí nejslabší sílu, a ani jej nelze považovat za prokletí. Příklady takových uřknutí jsou četné a čelil jim skoro každý z nás. Kdo z nás nikdy neslyšel, že ,,ještě rád se vrátíš prosíkem", ,,zle dopadneš" nebo ,,že jej nic dobrého nečeká" ?

 

 

UŘKNUTÍ může mít formu písemnou, jako jsou např. anonymní výhrůžné dopisy, telefonáty, sms zprávy nebo emaily. Zejména u komunikace mobilním telefonem je až zarážející, jak snadno se jí různé formy magie přenášejí. Souvisí to zřejmě s naší vrozenou pověrčivostí a "magickou" povahou bezdrátové komunikace. 

 

 

Potřebujete pomoc nebo máte nějaký vážný problém ??? 

ZDE mě můžete kontaktovat!

 

 

UHRANUTÍ

KLETBA