- Diagnostika KLETBY

Diagnostika kletby, kletba, prokletí, uhranutí, zrušení kletby

Diagnostika kletby od profesionála má tu výhodu, že skutečný mág okamžitě rozezná i přítomnost negativních bytostí, porušení jemnohmotného těla atd., kterého si laik nemusí být vůbec vědom. Bohužel většina postižených se rozhodně vyhledat pomoc až ve fázi, kdy je kletba v plné síle a její odstranění a plné zotavení jsou již záležitostí měsíců, ne týdnů. Závažnosti postižení odpovídá doba zotavení. Pokud člověk vlivem kletby přišel o práci, vztah nebo majetek, jsou tyto škody většinou již nevratné - jedinou šancí je začít znovu a jinak. Častěji se setkávám s tím, že spousta lidí zkrátka nechce věřit tomu, že jsou pod vlivem energií černé magie, takže často něco podniknou až za pět minut dvanáct. V situaci, kdy je klient dlouhodobě bez práce, přišel o rodinu, má chatrné zdraví a ztrácí chuť do života. Některé typy špatné energie nejsou tak silné, ale působí velmi vlekle, takže si často postižený ani neuvědomuje, že s nimi žije. Pokud máte podezření na kletbu, je důležité nepanikařit a ověřit si s pomocí profesionálních mágů, jestli jsou vaše obavy oprávněné.

 

ZRUŠENÍ KLETBY

 

Prvním důležitým faktorem pro zrušení kletby je pokusit se rozpomenout si, pokud možno co nejpřesněji si vybavit, kdy poprvé Vaše potíže a problémy začaly. Položte si otázku, zda si z té doby vybavujete nějaké nepříznivé okolnosti, situace nebo osoby. Možná vás to dovede až k osobě nebo entitě, která za nimi stojí. Diagnostika kletby od profesionála má tu výhodu, že (čaroděj, mág, psychotronik, esoterik, kněz) okamžitě rozezná přítomnost negativních bytostí, porušení jemnohmotného těla atd., kterého si laik nemusí být vůbec vědom. 

 

V počáteční fázi je snadné se kletbě ubránit nebo ji se sebe setřást pomocí vůle, disciplíny, pomocí kvlitních pomůcek a speciálních postupů, které nabízejí všechny duchovní tradice. K tomu je však zapotřebí dostatečná bdělost postiženého, aby rozeznal klíčící vliv a postavil se mu. Bohužel většina postižených se rozhodně vyhledat pomoc až ve fázi, kdy je kletba v plné síle a její odstranění a plné zotavení jsou již záležitostí měsíců, ne týdnů. Závažnosti postižení odpovídá doba zotavení. Pokud člověk vlivem kletby přišel o práci, vztah nebo majetek, jsou tyto škody většinou již nevratné - jedinou šancí je začít znovu a jinak.

 

Některé typy špatné energie nejsou tak silné, ale působí velmi vlekle, takže si často postižený ani neuvědomuje, že s nimi žije. Většinou je označujeme jako „smůlu“. Když se člověku nedaří v žádné oblasti života přes soustavné úsilí, stále se dostává do problematických situací a vztahů, nemůže najít vhodného partnera – v magii se o tom hovoří jako o „zkřížení cesty“, což je výraz, mající svůj původ ve starobylé africké magii, kde se kříž používá k vytvoření bloku a utrpení.

 

Častěji se setkávám s tím, že černá magie funguje jako rakovina: lidé zkrátka nechtějí věřit tomu, že ji mají, takže často něco podniknou až v hodině dvanácté. V situaci, kdy je klient dlouhodobě bez práce, přišel o rodinu, má chatrné zdraví a ztrácí chuť do života a daný vliv v jeho životě působí už řadu měsíců, někdy dokonce let. 

 

 Rušení prokletí není nic jiného než smíření a očištění rozhněvaných na duchovní rovině. Lze jej možné zrušit /jeho účinky/ např. tzv. modlitbou za rozvázání negativní vazby, která se prokletím vytvořila a zrušením jejích negativních důsledků. Modlitbu za rozvázání by mohl pronést každý kněz, nemusí to být ustanovený exorcista, ale je pravda, že ne každý kněz s ní má zkušenost a věří v její moc, proto je třeba k tomu vyhledat vhodného člověka.

 

 Prostřednictvím diagnostiky kletby lze zjistit, zda na Vás je uvalena nějaká kletba, prokletí, či uřknutí. Je důležitá ke zrušení kletby. Přes diagnostiku kletby se mi pak většinou potvrdí, že daný vliv v jeho životě působí už řadu měsíců, někdy dokonce i několika let. V případě, že se u člověka potvrdí jedno z výše uvedených, zabývá se tím, co je to za kletbu a kdo jí na vás seslal... Diagnostikou kletby se zjišťuje, jak KLETBA ovládá postiženého člověka a toto působení zastavím!

 

 

Potřebujete pomoc nebo máte nějaký vážný problém ??? 

ZDE mě můžete kontaktovat!

 

Prvním důležitým faktorem pro zrušení kletby je pokusit se rozpomenout si, kdy poprvé Vaše potíže začaly. Položte si otázku, zda si z té doby vybavujete nějaké nepříznivé okolnosti, situace nebo osoby. Diagnostika kletby od profesionála má tu výhodu, že (čaroděj, mág, psychotronik, esoterik, kněz) okamžitě rozezná přítomnost negativních bytostí, porušení jemnohmotného těla atd., kterého si laik nemusí být vůbec vědom.

ČERNÁ MAGIE

Zrušení kletby . . .