UHRANUTÍ

 

UHRANUTÍ patří také mezi nejslabší formu, vlivu černé magie. 
 

Samozřejmě jde také o negativní energetické působení ovlivnování lidí, podobné uřknutí, ale tento způsob proklínání bývá méně účinný, než verbální proklínání, protože se nejedná o přímý projev hněvu, negativní energie a neprojevuje se verbálně, ale mentálně /na mentální rovině/ při setkání s vámi. Mágové zde pracují se „silou myšlenky“. Jedná se zde vizuální proklínání. To zahrnuje vizualizaci škodlivých obrazů, situací v mysli a spojené s tím negativních vlivů, které by mohly na danou osobu dopadnout. Někteří lidé údajně mají schopnost pouhým pohledem seslat na člověka smůlu. Hlavním cílem uhranutí je rychlý přenos silně negativních energií, z jednoho člověka na druhého. 

 

 

JAK POZNÁTE UHRANUTÍ ? 
 

 

Jak poznat, že jste se stali obětí magického útoku - uhranutí ? 

 

V přítomnosti daného člověka se můžete začít z ničeho nic cítit velmi špatně, bez energie, jako by z vás dotyčný vysál pozitivní energii a zaplnil prostor něčím zlým. Najednou vás rozbolí vás hlava, přepadne vás nevysvělitelná únava, celková slabost, může se Vám udělat až mdlo, ten člověk ve vás může vyvolat až strach z příštího setkání /až paniku, deprese/, zvracení či průjem. Lidé, kteří praktikují uhranutí, dokáží odčerpat vaši energii a svou zlou energii vloží do vaší aury nebo čaker, a tím zablokují příjem zdravé energie.

 

Většina mágů toto praktikují ze závisti (závidí nám partnera, úspěchy, dobrou finanční situaci, vizáž atd.). Proto se vždy po konfrontaci s nepřejícným člověkem osprchujte a převlékněte do čistého oblečení. Svůj byt nebo jiný prostor po nepříjemné návštěvě nebo po hádce vyčistěte vykuřovadlem ze šalvěje a pořádně vyvětrejte.

 

Také to poznáte podle toho, že pokud k vám daná, nepřející osoba chová hlubokou zášť, nenávist... nebo vám třeba jen něco závidí, nepřeje, tak si u ní můžete všimnout jejího nepřejícího, pronikavého, až nenávistného pohledu - směrem k vám. Nejspíš znáte situaci, když jdete po ulici a někdo se na Vás škaredě podívá. Nechá to ve Vás nějaký otisk, stopu. Prostě "se už necítíte ve své kůži". Někdy to uděláte i Vy sami druhým, aniž by jste si to uvědomili...

 

K typickým příznakům uhranutí může být např. nevolnost, slabost, ztráta energie, bolesti hlavy, špatné sny, mohou se na vás nabalovat zdravotní potíže.

 

 Jako ochrana před magickými útoky se používají ochranné amulety, náramky, modlitby k ,,svatým" či ,,Andělům", jednoduché rituály spojené se zaříkáváním, různé odvary nebo energetická očista pomocí vykuřovadel, každopádně se zde musí rychle zakročit. Někteří lidé také vyhledávají duchovní pomoc a léčbu u mágů a okultistů, kteří nabízejí odstraňování špatných energií, snímání aury, ovlivňování čaker apod.

 

 

CO SE V TU CHVÍLI DĚJE ?
 

 

Nenávistná osoba odčerpala Vaší energii a její zlá energie se přilepila na vaši auru, energetické pole a do čaker. Napadený člověk ucítí nevolnost v oblasti břišní krajiny, zvýší se mu produkce adrenalinu a následně i krevní tlak. Může se pak cítít malátný, nevýkonný, často unavený a lékaři bohužel na něm nic nenajdou. Pokud takový stav přetrvá delší dobu, může na zdravotním stavu člověka zanechat neblahé následky. Osud jedince tak může být ovlivněn na celý život.

 

Obzváště citlivé jsou na to děti. Jejich aura je velmi slabá a nedokáží se bránit energii dospělého člověka. Někdo se podívá do kočárku a dítě začne bezútěšně plakat. 

 

Mezi lidmi, zajímajícími se o magii a okultismus jsou podezření z kletby a různé magické útoky častým předmětem - nepodložených obav. 


 

 

Potřebujete pomoc nebo máte nějaký vážný problém ??? 

ZDE mě můžete kontaktovat!

 

 

K typickým příznakům uhranutí může být např. nevolnost, slabost, ztráta energie, bolesti hlavy. V přitomnostia také ve Vás může vyvolatslabost,  zvracení či průjem atd.

UŘKNUTÍ

ČERNÁ MAGIE