- Numerologie JMÉNA a PŘÍJMENÍ

(NOMENOLOGIE)

   

Jména také určují Osud
 

 Stejně tak, jako nás ovlivňuje datum našeho narození a vůbec všechna čísla, se kterými se v životě setkáváme, ovlivňují nás samotné, náš OSUD jak pozitivně, tak ale i negativně - naše jméno a příjmení. Znamenají nejenom kvalitu našeho života, ale i zdraví, úspěch či neúspěch, prostě náš OSUD. Narodilo se Vaše dítě dne 29? Pomůžete mu tím, že mu dáte silné jméno, protože už jen den narození v sobě skrývá těžkou karmu a závažný osud. 40 je jak časovaná bomba. Proto bychom tyto skutečnosti neměli podceňovat, jelikož hrají velice důležitou roli v životě každého z nás. Také písmena abecedy mají své vibrace vyjádřené čísly. Podle jména a příjmení můžete určit charakter a povahu dané osoby.
 

  
 

Pomocí čísel se dá předurčit OSUD člověka a jelikož nikdo neví dopředu přesné datum narození svého dítěte, není vhodné mu vybírat jméno předčasně, dokud nebudete znát i jeho datum narození.
 

Sice praxe na nás klade požadavek naplánovat jméno novorozence už předem, ale samozřejmě je možné postupovat i "nestandardně" a jméno děťátka uvést na potřebné doklady až v době, kdy bude známé i jeho datum narození... Je to stejný, jako by jste měli vybrat jméno pro miminko a přitom nevěděli jakého bude pohlaví, zda chlapeček nebo holčička.
 

 
 

A začíná to již od okamžiku narození. Jak dítě pojmenujeme – tak se mu bude dařit v životě. Proto je pro dítě potřeba zvolit to správné jméno. Můžeme mu tím ulehčit osud. Dobrý začátek je ze všeho nejdůležitější a pokud život Vašeho dětátka (díky špatnému výběru jména) nezačne pozitivními vlivy v jeho osudu, nemusí být jeho start do života vždy výhodný a pozitivní, a později se to především odrazí na jeho vývoji, zdraví, psychice, jeho kvalitě celkového života atd...

 

Dost často se stává, že spousta rodičů dává svému dítěti jméno po tatínkovi, mamince, po babičce či po dědečkovi. Tímto ho však bohužel odsuzujete k pokračování v osudu člověka (z 50%), po němž jsme ho pojmenovali. Zaslouží si takový osud? Nebo dáte dítěti jméno takové, aby samo naplnilo svůj osud? Aby mělo jednodušší život - bez zbytečné karmické zátěže? Člověk, který má jméno správně zvolené, jež svými vlastnostmi a vibracemi odpovídá jeho základu – jádru, má mnohokrát lehčí a jednodušší život, než člověk, jehož jméno mu tvoří překážky. Je šťastnější, daří se mu lépe. Skoro nemusí rozhodovat, co bude dělat, jelikož k sobě přitahuje to, co potřebuje jeho prvotní základ osobnosti – jeho jádro. Někdy mají rodiče potřebu dát svému dítěti jméno cizího původu. Pokud to tak cítíte, neváhejte. Ulehčíte mu tím život.

 

 

NUMEROLOGIE JMÉNA
 


 

Numerologie jména napoví mnohé o lidském osudu. Celý život nás obklopují energie, které ovlivňují naše štěstí,  neštěstí. Vibrace jména prozrazuje, z čeho člověk čerpá sílu, a jakou má tato síla kvalitu. Čekáte miminko a chcete pro něj jen to nejlepší. Proto výběr jména pro miminko je velmi zodpovědná chvíle, jelikož mu jménem a příjmením určujete nevědomě nejenom jeho OSUD, ale částečně těmito kroky ovlivňujete i jeho povahu.

Zajímavé je, že většina maminek už má pro své miminko jméno vybrané předem, ještě dřív, než se narodí a některým z nich se i podaří "správným výběrem jména" velmi dobře trefit do jeho určité osudové cesty. Tady jasně funguje spojení mezi maminkou a malým človíčkem, který ji informuje, jakou cestou se potřebuje vydat...
 

 
 

Přesto se i dost často v praxi setkávám s tím, že jiné maminky zase pro své dítko vyberou sice zajímavé (třeba i hezky znějící) jméno, kterým však způsobili nevědomě v jeho životě více škody, než užitku. Špatným výběrem jména totiž můžete miminku nevědomě velmi uškodit, jeho životní cestu a podmínky pro jeho vývoj o dost ztížit (ovlivnit směr jeho vývoje), přitáhnout do jeho osudu "nepříznivé" nebo dokonce "karmické vlivy".
 

-

 

Křestní jméno podporuje číslo dne narození a posiluje osobní nasazení do všech aktivit. Každé jméno má svůj vnitřní náboj, energii, potenciál a v neposlední řadě může mít i svou karmu. Hovoří nejen o vývoji, ale i karmických dluzích a také, stejně jako datum narození, působí na vibrace jednotlivých let.

 

Každému písmenu abecedy přísluší určité číslo, součtem číslic celého jména (souhlásek, nebo jen samohlásek) dostaneme čísla, která nás během celého života působí. Numerologickým rozborem jména a příjmení můžete odhalit, jaké Vás ovlivňují energie, případně jak se může projevit změna příjmení u vdávající se ženy. Příjmení zase udává, jaký přínos nám do života dali naši předkové hlavně, co s týče duchovních vlastností.


 

KDYŽ SE VDÁTE...


 

  Je potřeba si uvědomit, že tím, že přijmete jméno nebo příjmení někoho druhého (např. se vdáte, změníte si jméno), pouštíte do svého energetického prostoru......tedy i do svého osudu a současného i budoucího života také část - jeho osudu, jeho minulost, přítomnost a hlavně karmu a karmickou zátěž jeho rodiny a rodu. Proto je to velmi důležitá změna, jelikož manželství (změna příjmení) do jisté míry změní jak Vaši osobnost, tak i osudové podmínky ve Vašem současném životě.
 


 

Odpovídajícím výběrem jména k příjmení se dá předcházet zbytečným nezdarům a komplikacím v životě jedince a podpořit jeho celkovou vyváženost.  Nikdo nemůže být šťastnější se "špatným jménem", i když každý večer bude usínat s magickou větou, "je mi lépe a lépe." Celá podstata všeho spočívá ve vibracích vašich vesmírných vibračních souřadnic...

 

 

Potřebujete pomoc s výběrem jména ?

ZDE mě můžete kontaktovat

 

Potřebujete pomoc nebo máte nějaký vážný problém ??? 

ZDE mě můžete kontaktovat!Více zde: https://preview.vyklad-tarotu.webnode.cz/numerologie/karmicka-numerologie/

 

Numerologie - datum narození...

NUMEROLOGIE