- Numerologický ROZBOR


 

Co je smyslem numerologického rozboru?

„Numerologie vám může říci, v jakém životním období se momentálně nacházíte. Proto smyslem numerologického rozboru je v první řadě pochopit, jakým životním obdobím právě procházím, uvědomit si "proč se mi to děje" a na základě toho se s tím vyrovnat, netrápit se.

Tím si ušetříte mnoho zbytečně vynaložených sil na něco, k čemu ještě neuzrál ten správný čas... stejně tak Vám může napovědět mnohé o Vaší osobnosti. čísla jsou přítomna všude, jsou také v každém z nás! Předurčují kým jsme a jakým směrem jsme se v životě vydali!

 

 

DRUHY NUMEROLOGICKÝCH ROZBORŮ:

 

1) Základní numerologický rozbor

 

- Jedná se o numerologický rozbor Vaší osobnosti, který Vám vypracuji z Vašeho data narození. Tento rozbor odhalí » Vaše základní charakterové vlastnosti, Vaše předpoklady a schopnosti, možnosti, zájmy, skryté talenty, fyzické, psychické a emocionální stránky, lze z něj také vyčíst všechny silné, ale i slabé stránky Vaší osobnosti. Jméno ani příjmení nemá na tento výklad vliv. Pomocí tohoto rozboru se můžete naučit lépe poznat sebe sama (stejně tak např. svého partnera, rodiče, přátele či kamarády). Pokud je poznáte, nučíte se je i chápat . . .

 

 

2) Kompletní numerologický rozbor

 

–  Smyslem tohoto rozboru je dozvědět se všechny potřebné informace o sobě, a v neposlední řadě - JAKÉ stěžejní životní zkoušky Vás ještě během Vašeho celého života čekají. Tento rozbor popíše různé etapy Vašeho života (od přítomnosti až do smrti) a objasňí, co v které životní etapě budete prožívat a konkrétně v jakých životních lekcích  budete "zkoušeni" osudem. V každém tom cyklu budete prožívat jinou životní lekci jako "učební látku", kterou máte v tomto životě zvládnout. Z rozboru se dozvíte hlavní zkoušky, které na Vás čekají, Vaše karmické úkoly a ponaučení, která se máte naučit, a také co máte překonat a budete překonávat /jaké překážky/. Také Vaše nadání, talent, schopnosti, které byste měli v tomto životě zlepšit nebo dále rozvíjet.

 

I když Vám osud může připravit cestu plnou nástrah a klikatých zatáček, numerologie Vám pomůže zjistit, jaké jsou Vaše předpoklady vyrovnat se s nimi. S touto vlastní podstatou, kterou Vám datum narození odhalí, můžete souznít nebo jít naopak proti ní. Neočekávejte ale od tohoto výkladu žádné věštění budoucnosti. Zde jde pouze o předpoklady a vliv daných čísel na Váš OSUD, v určitém životním období. Jak s tímto vlivem naložíte, záleží vždycky jen a jen na Vás.

 

 

3) Numerologický rozbor jména

tento rozbor posoudí, jak Vaše jméno ovlivní Váš život (popřípadě můžete zaslat například tři jména Vašeho ještě nenarozeného dítěte a poté Vám pomůžu posoudit, které jméno pro něj bude vhodné)

 

Numerologie ADRESY

Partnerská numerologie