- Numerologie Domu, ADRESY

Je adresa důležitá?

Jistě, že ano. Jde opět o souhrn symbolů, které charakterizují místo, na kterém žiji, kde chci mít harmonický domov, láskyplné vztahy a kde chci žít ve zdraví. Ani číslo popisné není náhodné a přesně zapadá do našeho životního plánu.

 

Co prozradí číslo vašeho domu?

  Číslo domu si většinou vybrat nemůžeme. Přesto je dobré vědět, že určitá čísla Vám můžou přinášet různé nepříjemnosti a to jak zvenčí (jako jsou např. problémy se zloději, či domácími haváriemi), tak ale i zevnitř (jako jsou např. hádky, napjaté vztahy, častá nedorozumění, špatné spaní, zhoršující se zdraví). A protože má každé číslo nějakou vibraci, která může být jak pozitivní, tak ale i negativní, přitahují nám prostřednictvím svých energií do domova různé okolnosti.
 


 

Podle čínské numerologie jsou kromě čísla domu, patra nebo bytu, důležité také počty předmětů, kterými se obklopujete. Například v ložnici je dobré mít všechno dvakrát – dvě svíčky, dvě lampičky, dvě sošky, zkrátka něco v páru. 

 

Potřebujete pomoc nebo máte nějaký vážný problém ??? 

ZDE mě můžete kontaktovat!

 

OCHRANA DOMU . . .

Kupujete nový byt nebo dům?

 Nechte si ode mě vypracovat rozbor Vaší adresy i to, jaké energie v sobě skrývá číslo popisné! Díky tomuto rozboru budete vědět, co Vás v novém domově čeká! Poradím Vám v případě nepříznivých vlivů, jak je ze svého bydliště odstranit, tak aby i váš vztah byl vztahem partnerským, stabilním, harmonickým a milujícím . . .