Numerologie Datum narození

 

DATUM NAROZENÍ

Největší vliv - na nás má datum narození, který je nejdůležitějším číslem v našem osudu » neboť nám poskytuje důležité informace o našem charakteru a životní cestě /pro kterou jsme se ještě před naší inkarnací dobrovolně rozhodli/, specifikuje, co jsme dostali od osudu do vínku, a jeho energie, síla a vibrace nás budou doprovázet po celý život. Je to velmi významné číslo, protože ho legální cestou nemůžeme změnit a sděluje nám vše, co potřebujeme vědět o smyslu našeho života. V datu narození máte vše o svém životě: tj. dětství, partnerství, schopnost či neschopnost studovat, sexualitu, odhodlání něčeho dosáhnout, vliv matky a vztah s ní, vliv otce, duchovní otázky, finanční záležitost, schopnost udržet peníze či prodělávat, Vaše myšlení a schopnost velet a řídit, možnou dominanci, nehody, zkoušky a v neposlední řadě i nemoci, které můžete zdědit po některém z rodičů. Podle toho, jakou máte v datu narození karmu, takový budete řešit problém (učební plán).

 
 

Na druhém místě je to naše jméno a příjmení, které ukazuje směr našeho vývoje . . .

 


 

 Své datum narození nemůžeme změnit - oproti jménu. Je s ním totiž spojena karma z minulých životů, obsahuje informace o našem charakteru /jsou jím dané člověku povahové vlastnosti, nadání, možnosti, schopnosti/, životní cestě, kterou jsme si ještě před reinkarnací zvolili, zdravotní dispozice, ale i osudové zkoušky, překážky, karmické lekce a problémy, na kterých je nutno po celý život pracovat. A je jen na nás, zda budeme nadávat na nespravedlivý život, nebo vše toto přijmeme jako životní lekci.
 

Také se z něho dá zjistit, kdy Vaše duše dozraje, jak bude probíhat Vaše dětství, dospívání, kdy začnete plnit karmické zadání, jaké jsou Vaše životní úkoly a v jakých životních cyklech se budete rozvíjet. Je to jako okno do nám neviditelného, ale přece reálného světa . . .
 


 

Nikdo nejsme dokonalý, díky numerologii však můžeme začít porozumět více... nejenom sobě, ale i lidem kolem nás, případně zapracovat na našich kladech a záporech, pokud o nich víme a budeme ochotni si je připustit :)). Tato metoda Vám pomůže poznat nejen Vaši osobnost, ale i osobnost Vašeho partnera, může pomoci při problémech ve vztazích, partnerství, dokáže pomoci při výchově problematického dítěte atd... Vždy bude ale platit jedna věc: život nám přináší různé situace, a vždy záleží a bude záležet jen na nás, jaký úhel pohledu a přístup si zvolíme?

 

Datum narození však z daleka nevypovídá jen o povahových vlastnostech, lze z něj vyčíst i schopnosti člověka, jeho možnosti, zdravotní potíže. Jako karmalog Vám rozeberu Vaše datum, datum Vašeho partnera i dětí kompletně, stanovím Vaší osobní, eventuálně rodinnou karmu, navedu Vás na cestu a upozorním na případné zdravotní potíže, mohu Vám poradit vhodná a nevhodná období pro Vaše zásadní kroky a rozhodnutí. Objasním a vysvětlím Vám, PROČ se Vám děje to, co se Vám v životě děje. Nezůstane ale jen u tohoto, neboť Vám poradím, co dělat, abyste se se svým osudem nemuseli do nekonečna bojovat a štěstí Vám bylo více nakloněno, nasměruji Vás, abyste věděli, co dělat, čeho se naopak vyvarovat, poradím, kdy je vhodná doba na zásadní změny ve Vašem životě, a hlavně jak to může dopadnout . . .
 

Vzhledem k tomu, že se Karma dědí z rodičů na děti, povím Vám také, od kterého rodiče jste tuto zátěž převzali a co s tím. Ono – člověk má vždy právo volby, to je jasné, ale pokud máte Karmu po matce, která se upila a tím celé rodině ubližovala, nebo otci, který střídal ženy jako ponožky, není nutné, abyste stejný život měli i Vy, to snad dá rozum! :-)

 

Potřebujete pomoc s výběrem jména ?

ZDE mě můžete kontaktovat

 

Pomocí karmického rozboru Vám  zjistím, PROČ jste se narodili, co se máte učit, jaký je Váš životní úkol i poslání, poradím cíleně, jak se chovat, popř. co udělat, aby jste odstranili nebo lépe zvládali překážky, které Vám neustále stojí v cestě, aby Váš život byl mnohem úspěšnější a šťastnější...

 

NUMEROLOGIE

NOMENOLOGIE

Numerologie jména, nemerologie jména a příjmení, Význam jmen podle numerologie, Numerologie podle jména