- Roční, měsíční, týdenní horoskop . . .

Tranzitní horoskop

Horoskop tranzitivní (tranzitní) udává pro určitou dobu v životě zrozence doplňkové vlivy planet, které rovněž ovlivňují zrozencův život. Od tohoto horoskopu můžete očekávat odpověď na otázku:

Co mě čeká a nemine tento týden, měsíc, rok?

 

Pokud člověk chce spolupracovat se svým osudem, pak mu astrologie může pomoci rozpoznat, jaké energie a principy se v určité době aktivují a vyzvou ho ke konfrontaci. Takový přístup potom může vést k tomu, že se člověk aktivně podílí na svém osudu, dotváří ho a nebrání se překážkám a potížím, které musí překonávat. Zároveň může aktivně využít příležitostí, které se mu nabízejí. Jestliže člověk pochopí, oč se v daném čase jedná, potom takový přístup vede k lepšímu rozhodování. Když v sobě rozvinete schopnosti a nebudete uhýbat ze své cesty, pak i okolní svět a osud vám vyjdou vstříc.

 

V ročním i měsíčním horoskopu se objevují mnohá témata. Některá budou přitahovat vaši pozornost pouze po dobu několika týdnů či měsíců, jiná budou vyžadovat času více. Je to způsobeno délkou cyklů planet a jejich setrváním v aspektu k vašim nativním planetám. Především tranzity vnějších planet - Uranu, Neptunu a Pluta jsou ty, které dominují obvykle více než jeden rok a významně se podílejí na  zrání a vývoji člověka.

 

 

Roční, měsíční, týdenní horoskop je určen  všem těm , kteří se chtějí aktivně podílet na svém osudu.

 

Nabízím vám osobního průvodce pro příštích 12 měsíců, který vám pomůže rozpoznat nové příležitosti, přijmout správné rozhodnutí, pochopit smysl překážek a potíží a lépe se orientovat ve všech životních oblastech . . .

 

Tranzity . . .

Doplňkové vlivy planet

  Doplňkové vlivy planet   Co jsou to ty doplňkové vlivy planet ? Planety se pochopitelně nezastavily po Vašem narození, ale pohybují se dále na své...