- Dětský horoskop

 

 

Dětský horoskop

Každý rodič by měl znát hlavní energetické vlivy svého dítěte, aby ho dokázal bezpečně provázet jeho vývojem a připravit mu potřebné podmínky pro jeho vývoj. Tento horoskop se zabývá tím, co by měl rodič o svém dítěti vědět. Poskytuje základní charakteristiku dítěte, jeho potřeby, emoční a citové vnímání, přístup učení a nadání, kterými je dítě vybaveno, včetně návrhu zájmových aktivit a profesního zaměření...

 

U malých dětí se mi osvědčilo spíše zpracování numerologického rozboru a následné přihlédnutí k jejich horoskopu. Numerologie totiž v tomto případě zcela jasně a stručně určuje osobnost dítěte, jeho výrazné projevy, jeho přednosti i zápory. Podrobnosti jsou následně zpracovány z horoskopu dítěte.

 

 

Pro rodiče je horoskop dítěte důležitý i z toho pohledu, že zde lze objevit, jak dítě vnímá otce a matku. Ne jací ve skutečnosti jsou, ale jak je vnímá právě ono. Lze zde také najít, jakým způsobem matka dítěti z jeho pohledu projevuje své city a jak je následně bude projevovat i dítě. Hlavně v útlém věku mohou rodiče dítě citlivě usměrňovat, korigovat jeho problematické chování a nenásilně jej vést k tomu, aby později dokázalo využít všech svých schopností talentu i nadání.

 

To, že astrologové dokáží odhalit budoucí možný vývoj, vyvolává otázku, do jaké míry má člověk svobodnou vůli rozhodovat o svém životě. Měli bychom si uvědomit, že postavení planet v horoskopu není příčinou toho, jak se člověk bude chovat. Astrologii nelze označit za pouhé placebo. Astrologie skutečně funguje, přestože je obtížné to prokázat.

 

 

Cena: 1 200,- Kč