Využití v praxi » zákon přitažlivosti

 

 Většina lidí nechápe, že každá myšlenka má určitou frekvenci. A tak pokud na něco neustále dokola myslíme – pokud si představujeme, že máme zbrusu nové auto, peníze, které potřebujeme, že budujeme firmu, nebo že jsme našli svůj vytoužený protějšek…, pokud si představujeme, jaké to je . . .  tak tuto frekvenci trvale vysíláme. Myšlenky vysílají onen magnetický signál, který k nám přitahuje podobné věci.

 

Zákon přitažlivosti vskutku poslouchá.

 Pokaždé, když se zaměřujeme na věci, které nechceme – „nechci přijít pozdě, nechci přijít pozdě“ » Zákon přitažlivosti neslyší, že to nechcete. Projevuje věci, na které myslíte, a tak se budou objevovat neustále znovu a znovu. Zákon přitažlivosti nerozlišuje slůvka "chci" nebo „nechci“. Zákon přitažlivosti přijímá toto: „chci přijít pozdě.“

 

Správně NENÍ ani formulace: „Chci peníze“. „Chci milujícího partnera“. „Chci zdraví“.  Tím vysíláte, že pouze jenom něco chcete a jste v očekávání, neustále čekáte - budete čekat.

 

Vaše myšlenky a pocity jsou zapnuty na autopilota. Může vás napadnout: „Tak já musím svoje myšlenky hlídat? To mi dá ale spoustu práce.“ Je nemožné monitorovat každou naši myšlenku. Odborníci říkají, že nám denně projde myslí asi šedesát tisíc myšlenek. Umíte si představit, jak vyčerpaní byste byli?

Naštěstí tu máme emoce, jsou pro nás neuvěřitelným darem a informují nás, jaké jsou naše myšlenky. Máme dva druhy pocitů: dobré a špatné. S prvními se cítíte dobře a s druhými mizerně. Je to opravdu jednoduché. „Co právě teď přitahuji?“ No a jak se cítíte? „Cítím se fajn“. Dobře, jen tak dál.

 

Není možné »  cítit se dobře a zároveň mít negativní myšlenky. Jestliže se cítíte dobře, je to proto, že ve Vaší mysli jsou dobré myšlenky. Můžete mít v životě, cokoli chcete – bez omezení. Má to však jen jeden háček: Musíte se cítit dobře. A když se nad tím zamyslíte, není to právě to, po čem toužíte? Tento zákon je opravdu dokonalý. Jestliže se cítíme dobře, pak si tvoříme budoucnost, která JE v souladu s našimi touhami. Pokud se cítíme mizerně, tvoříme budoucnost, která NENÍ v souladu s touhami, které máme. Právě naše pocity nám říkají, zda jdeme tou správnou cestou, zda kráčíme správným nebo špatným směrem.

 

Když se tedy cítíte špatně, je to sdělení vesmíru, které v důsledku říká: “Pozor! Teď změňte své myšlení." Zjištěna negativní frekvence. Změňte tuto frekvenci. Odpočítávám sekundy. Pozor!

 

Vytvořte si seznam několika „posunovačů“, které budete mít v záloze. Myslím věci, které jsou schopné jedním rázem změnit vaše pocity. Mohou to být krásné vzpomínky, budoucí události, legrační momenty, příroda, člověk, kterého milujete, vaše oblíbená muzika, oblíbený film. Když potom budete rozzlobení nebo frustrovaní nebo se nebudete cítit dobře, uchylte se k tomuto seznamu posunovačů a zaměřte se v něm na jednu věc. Různé věci vás posunou v rozdílnou dobu, a tak pokud jedna nebude fungovat, přejděte k jiné. K tomu, abyste změnili vaše zaměření, posunuli se a změnili frekvenci, stačí jen minuta nebo dvě. Dostáváte přesně to, co cítíte, nikoli jenom to, o čem přemýšlíte.

 

Je opravdu důležité, abyste se cítili dobře, protože dobré pocity vycházejí jako signál do Vesmíru a začínají k vám to dobré přitahovat. Čím větší máte schopnost cítit se dobře, tím přitáhnete větší množství skutečnosti, které vám pomohou cítit se dobře a které vás budou pozvedat...