Magické Rituály

 

Rituály na lásku:
 

A)  Opětovné spojení partnerů

 

 

Opustil vás partner?

Spojení partnerů nebo opětovné spojení partnerů, kteří se rozešli, patří mezi nejstarší oblasti působnosti bílé magie. Magie lásky je jednou z nejhezčích oblastí naší práce. Díky magickým rituálům lásky vaše společná láska celkem přirozeně nově rozkvete. Při spojení partnerů, rituálech lásky nebo opětovném spojení partnerů, kteří se rozešli, budou spojeni jen ti partneři, u kterých existuje duševní a karmické propojení. Jen tak povede magie lásky do vztahu - k větší radosti, harmonii a úspěchu.

 

Vaši současnou situaci nejprve zanalyzuji a poté poradím, jaké další kroky je potřeba udělat k tomu, abychom dosáhli toho, co si přejete...

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

B) Rozdělení partnerů

 


 

 Přemýšlíte o tom, že ukončíte váš vztah, ale bojíte se následků? Jste ve svém vztahu nešťastní? Chtěli by jste mít i po ukončení vztahu přátelský kontakt se svým partnerem/partnerkou resp. vztah ukončit poklidným způsobem?

 

Dokážu Vám při tom pomoct. Ve vztahu je často nejhorší bod, ve kterém zjistíte, že ho musíte ukončit. Není důvod, aby jste tím vším procházeli sami, abyste se strachem očekávali, co asi přijde nebo nepřijde. Nechte mě, abych Vám pomohla, projít tuto cestu spolu s Vámi s co nejmenším odporem a Váš vztah jsme ukončili pokojně a harmonicky.

 

Rituály na rozdělení /oddělení/ partnerů a bílá magie Vám můžou v tomto problému pomoci. Někdy již nemá žádný smysl dále lpět na současném vztahu. Jsou situace, ve kterých by člověk od svého partnera měl odejít. To může mít různé důvody. Možná má partner nějaké negativní vlastnosti, návyky nebo postoje a nechce se jich vzdát (drogy, pravidelná nevěra, fanatické postoje k životu) V těchto situacích může být lepší partnera opustit a začít od začátku. Jsou různé důvody pro to, aby se člověk rozhodl pro rituál rozchodu. Často se do vašeho vztahu plete jiná osoba – někdo, kdo má zájem získat Vašeho partnera/partnerku, nebo má s ním/ní již vztah a snaží se ho/jí od Vás odlákat. Nebo, obráceně, když je Váš partner/partnerka ještě emočně vázán v minulém vztahu, ve kterém již sice není láska, ale ve kterém setrvává z finančních nebo rodinných důvodů.Začněte svůj nový život v harmonii a spokojenosti.

 

Takový nový začátek může být těžký, ale bílá magie může být použita i v případě, že hledáte harmonický rozchod se svým partnerem. To, co skutečně spojuje, není fyzická blízkost dvou lidí, ale pochopení a láska. Díky magickým rituálům může takový rozchod vést k novému životu a k rovnováze v něm.

 

Díky rituálům na rozchod partnerů se moji klienti s nově vzniklou situaci lépe vyrovnávají a časem naleznou nového partnera. Pomohu Vám najít řešení Vašeho problému. Budu Vaším průvodcem těžkými časy a pomůži Vám rovněž magickým způsobem Váš vztah přebudovat.

 

 

Potřebujete pomoc nebo máte nějaký vážný problém ??? 

ZDE mě můžete kontaktovat!