JAK TO VIDÍM . . .

ZAMYSLELI jste se někdy nad tím

 

 

1) Má někdo štěstí v lásce, má milujícího partnera a plno přátel . . . a jiný žije v blízkosti lidí, kteří mu ubližují?

 

2) Někdo onemocní nebo utrpí těžký úraz . . . a jiný za celý život téměř nenavštíví lékaře ?

 

3) Někteří lidé úspěch jakoby se narodili na šťastné planetě, jde jim všechno samo . . . a jiní musejí na svém úspěchu tvrdě pracovat a mnozí ho nedosáhnout nikdy?

 

 Většinou se spokojíme s jednoduchou odpovědí - někdo má prostě "štěstí", a jiný má "smůlu". Ano, je to tak, jenže proč tomu tak je, tak na odpověď na otázku můžemě najít pouze v našem OSUDU a KARMĚ . . .

 

Někteří lidé se brání poodhalit tajemství zákonů, o kterých jsme se ve škole neučili, protože se nedají osahat, zvážit ani změřit. Není nutné, aby to chápal ten, kdo nechce. Příroda se však nikoho neptá, jestli chápeme nebo ne. Všichni jsme nuceni podle těchto zákonů žít, ať se nám to líbí nebo ne, ať rozumíme a chápeme nebo ne . . .

 

VĚŘÍM - na "OSUD"  a "KARMU" a také na "SÍLU pozitivního MYŠLENÍ" . . .


 

Dále tvrdím, že "pozitivní myšlení" je sice silné, ale nezmůže nic proti - danostem negativní "karmy".

 

Některé okolnosti - jsou osudově a karmicky předurčené jako jsou například - doba a místo narození, do jaké země, rodiny, poměrů (např. chudé či bohaté rodiny) se narodíme. Děti, navázání partnerství, svatba, rozvod, smrt - to jsou okolnosti, které nemůžeme "měnit" jen - myšlením a našim rozhodnutím . . .

 

Pokud máte ve Vašem životě nějaké skryté "nepříznivé karmické vlivy", pak pouhým "pozitivním myšlením" svůj život nezměníte k lepšímu, pouze tak zmírníte dopady tohoto karmického zatížení a tíhu Vašeho trápení.

 

Pozitivním přístupem, myšlením, odpuštěním a pokorou - můžete pouze zmírnit - dopady "negativních událostí", které se mají stát a stanou.