Velký karmický rozbor na VZTAH

 

 Jedná se o hloubkový karmický rozbor (z pohledu karmalogie, karmické kabaly a Tarot.karet), kde se dozvíce, jak se Váš vztah bude celkově vyvíjet - směrem do hodně vzdálené budoucnosti, jaké vlivy ve vztahu skrytě působí a budou do budoucna působit, zda vztah mohou do budoucna ohrozit nějaké karmické, či jiné nepříznivé vlivy.

 

KDY je vhodné nechat si udělat

partnerský karmický výklad?
 

  Vždy, když jste v situaci, kdy se vám hlavou honí myšlenky na to, proč jste se zrovna vy dva potkali, proč zrovna vy dva musíte řešit vaše krize a překážky ve vašem vztahu.

 

 

 

1)  Karmický výklad partnerský vám objasní , co vás do vztahu přitahuje na vědomé i karmické úrovni.

 

2)  Prozradí Vám, zda Vám byl tento partner dán karmicky nebo naopak je Vaším životním partnerem.

 

3)  Zda máte vůči sobě nějaké karmické dluhy a jaké, co do vztahu přinášíte jeden druhému /jak se budete jeden k druhému chovat po celou dobu vztahu/.

 

4)  Dozvíte se, jak si s partnerem budete rozumět po psychické, fyzické /sexuální rovina/ a duševní stránce.

 

5)   Bezprostřední, vzdálená budoucnost a 

celkový vývoj vašeho vztahu.

 

6)  Vše o dosažení štěstí ve vztahu, negativní okolnosti, které na vztah zvenku působí, možné problémy, které nastávají nebo teprve přijdou a rady jak je odvrátit.

 

7)  Rozbor Vám prozradí, zda Váš partner/ka budou mít ve vztahu sklony k nevěrám.

 

8)  Dozvíte se /podle Tarotových karet/ co k Vám Váš partner cítí /jestli Vás miluje/, jak Vás vnímá a v případě krize, jeho chování k Vám, jak se zachová vůči Vám, a proč se k Vám tak chová.

 

9) A v neposlední řadě jaké vnější skryté vlivu budou vztahu přitěžovat, zda se ve Vašem vztahu objeví karmické zkoušky a úkoly, který vztah mohou ohrozit.....nebo naopak vlivy, které vztahu pomohou.

 

10)  Dostanete řešení, jak ty špatné vlivy můžeme ze vztahu odstranit.

 

 Nedokážete se vzdát vztahu, který vás od počátku pouze zklamává? Často je příčina právě v daleké vzdálené minulosti. V temné karmě, která visí nad Vámi a Vaší láskou . . .

 

Hloubkový karmický rozbor . . .