- Diagnostika KLETBY

Diagnostika kletby, kletba, prokletí, uhranutí, zrušení kletby

 Kletba je to zlá /jako šíp vystřelená/ myšlenka, proměněná ve slova, vyjádřená jako žádost k nadpřirozeným silám, která svou silou, ubližuje tomu, komu je právě poslána. Proklínající vždy přeje tomu druhému, aby mu vznikla škoda nebo jej potkal zlý osud. Někdy jí ale také člověk vysloví jen v neštěstí, zlobě nebo bolesti. Vyslovením kletby se určitá osoba stane prokletou, tj. po určité době tuto osobu postihne neštěstí. Prokletí se nemusí vztahovat jen na osoby, ale též na celé rodiny, předměty, budovy, místa atd.
 

Diagnostika kletby, kletba, prokletí, uhranutí, zrušení kletby
 

Prvním důležitým faktorem pro zrušení kletby je pokusit se rozpomenout si, kdy poprvé Vaše potíže začaly. Položte si otázku, zda si z té doby vybavujete nějaké nepříznivé okolnosti, situace nebo osoby. Diagnostika kletby od profesionála má tu výhodu, že (čaroděj, mág, psychotronik, esoterik, kněz) okamžitě rozezná přítomnost negativních bytostí, porušení jemnohmotného těla atd., kterého si laik nemusí být vůbec vědom.
 

Diagnostika kletby, kletba, prokletí, uhranutí, zrušení kletby
 

V počáteční fázi je snadné se kletbě ubránit nebo ji se sebe setřást pomocí vůle, disciplíny a speciálních postupů, které nabízejí všechny duchovní tradice. K tomu je však zapotřebí dostatečná bdělost postiženého, aby rozeznal klíčící vliv a postavil se mu. Bohužel většina postižených se rozhodně vyhledat pomoc až ve fázi, kdy je kletba v plné síle a její odstranění a plné zotavení jsou již záležitostí měsíců, ne týdnů. Závažnosti postižení odpovídá doba zotavení. Pokud člověk vlivem kletby přišel o práci, vztah nebo majetek, jsou tyto škody většinou již nevratné - jedinou šancí je začít znovu a jinak.
 

Diagnostika kletby, kletba, prokletí, uhranutí, zrušení kletby


Častěji se setkávám s tím, že černá magie funguje jako rakovina: lidé zkrátka nechtějí věřit tomu, že ji mají, takže často něco podniknou až v hodině dvanácté. V situaci, kdy je klient dlouhodobě bez práce, přišel o rodinu, má chatrné zdraví a ztrácí chuť do života a daný vliv v jeho životě působí už řadu měsíců, někdy dokonce let.

 

Některé typy špatné energie nejsou tak silné, ale působí velmi vlekle, takže si často postižený ani neuvědomuje, že s nimi žije. Většinou je označujeme jako „smůlu“. Když se člověku nedaří v žádné oblasti života přes soustavné úsilí, stále se dostává do problematických situací a vztahů, nemůže najít vhodného partnera – v magii se o tom hovoří jako o „zkřížení cesty“, což je výraz, mající svůj původ ve starobylé africké magii, kde se kříž používá k vytvoření bloku a utrpení.
 

Kletba, prokletí, uhranutí,
 

Takové nepříjemnosti lze považovat za slabší formu kletby. Odstranit zkřížení cesty dokáže i laik s pomocí kvalitních pomůcek a postupů. Rušení prokletí není nic jiného než smíření a očištění rozhněvaných na duchovní rovině. Lze jej možné zrušit /jeho účinky/ např. tzv. modlitbou za rozvázání negativní vazby, která se prokletím vytvořila a zrušením jejích negativních důsledků. Modlitbu za rozvázání by mohl pronést každý kněz, nemusí to být ustanovený exorcista, ale je pravda, že ne každý kněz s ní má zkušenost a věří v její moc, proto je třeba k tomu vyhledat vhodného člověka.
 

Potřebujete pomoc nebo máte nějaký vážný problém ??? 

ZDE mě můžete kontaktovat!

 

Černá Magie

Zrušení kletby . . .