Něco málo o mně . . .

Dovolte mi, abych se Vám krátce představila

 

Ezoterice a všemu mezi nebem a zemí se věnuji již řadu let. Snažím se pomáhat tam, kde je třeba a také těm, kdo mě o pomoc požádají. Už od mala mě fascinovalo a přitahovalo tajemno, magie a nadpřirozené věci . . . a čím více a déle se těmito věcmi zabývám do hloubky (19 let), tím více mám k těmto duchovním věcem respekt a pokoru . . .
 


 

Moje babička a prababička z otcovi strany vykládaly karty a předpovídaly budoucnost. Stejně tak můj otec se těmito věcmi zabývá na profesionální úrovni už přes 35 let. Já jsem tyto schopnosti zdědila a získala v genech po něm . . .

Náš Osud nikdy není na pevno dán a vždy hledám způsob, jak obejít to zlé, nebo negativní události na současné časové linii maximálně zmírnit. Každý z nás má na výběr svoji životní cestu a já hledám pro každého klienta tu nejlepší a nejsilnější . . .


Pomocí karmické Kabaly, Karmalogie, karmické Astrologie či Numerologie vidím a poznám pravou PŘÍČINU Vašich starostí, problémů a zdravotních potíží a umím je i odstranit. Výsledkem je pak šťastný, harmonický a ničím nezatížený život . . .

 

Jsem ale zároveň zastáncem toho, že já Vám ukážu cestu, NAJDU příčinu, ale je už na Vás, zda se tou cestou budete ubírat či nikoliv. Důležité je uvědomit si, že hlavní rozhodnutí stejně zůstává na Vás. Vy jste ti, kteří o svém životě rozhodují a já jsem pouze ta, která vám může pomoci, či Vás správně nasměrovat na Vaší životní křižovatce. Konečné rozhodnutí ale máte v rukách Vy.

 

Cítímvím, že moje životní poslání je pomáhat vám:


- nedělat zbytečné chyby

- zjistit "příčinu" vašich problémů a tu následně odstranit,

- ukázat vám "cestu a směr", kterým se vydat,

- popř. připravit na "možné těžkosti", které vás buď čekají, nebo pravděpodobně neminou, pokud necháte svůj život v rukou osudu.

 

Ve svým životě toužím po harmonii, lásce, porozumění, usměvavých a příjemných lidech. Poslední dobou jsem se naučila vyhýbat se lidem, kteří jsou falešní a přetvařují se. Čím více se zdokonaluji ve své práci, tím více si vybírám s kým budu trávit svůj čas a komu věnuji svůj životní prostor.

 

Doufám, že se vám budou moje stránky líbit a že zde časem najdete vše, co vás z této oblasti zajímá . . . :-))

 

V tohle věřím . . .

JAK TO VIDÍM . . .