Odstranění a čištění Karmické Zátěže

 

Čištění energií z minulých životů.
 

 Když se chce klient zbavit problému, je třeba najít minulý život, ve kterém problém vznikl a vyčistit všechny energie s tím spojené. V mnohých případech pomáhám zmírnit nebo dokonce zrušit působení karmy. Do minulých životů nahlížím já, najdu příčinu a příslušné energie vyčistím. Klientovi sdělím vše, co jsem zjistila, ale do vlastního zkoumání jeho minulých životů ho nezapojuji. Velmi často se stane, že klient lépe pochopí sám sebe  a své pocity, když mu odhalím  jeho minulé životy, které ho ovlivňují. Tímto čištěním se klientům zjednoduší  život a oni se přestanou setkávat s problémy, které jim karma přinášela.

 

Na jaké problémy se zaměřuji:

Rozbor minulých životů a vliv karmy na život současný . . .

 

Pomocí různých metod a vlastních schopností vyhledávám nejjednodušší cestu k odstranění příčin, nikoliv jen viditelných důsledků. Nejlepším způsobem, jak se zbavit "karmické zátěže" je vyčistit ji v tomto současném životě. Tím se odstraní vše, co negativně zatěžuje Váš život.

 

 VYSVĚTLÍM VÁM, PROČ MÁTE PROBLÉMY. Úrazy, nemoci, nedostatek financí, špatné vztahy, schopnosti, šance a možnosti. To vše Vám odhalím pomocí kabaly a karmické numerologie.

 

 

Duchovní pomoc je

zaměrěna především na:

 

 

 • Psychické problémy a potíže - deprese, úzkost, smutek, strach, zmatek, únava ...

 

 • Potíže ve vztazích s blízkými lidmi - zjištění PŘÍČÍN a jejich léčení

 

 • Karmické vlivy - odstranění karmických vlivů z Vašeho osudu  nebo partnerského vztahu. . .

 

 • Čištění rodové karmické zátěže - zjišťování karmické zátěže ze strany matky, otce (mužská, ženská linie) - čištění

 

 • Pozitivní programování podvědomí - čištění podvědomí od negativních programů a vytáření vnitřní ochrany před zapisováním negativních programů z okolí

 

 • Odstraňuji PŘÍČINY - vašich fyzických, psychických a vztahových problémů. 

 

 • Kontrola a čištění negativních zón ve Vašem obydlí - negativní emoce lidské se zapisují do prostoru a přetrvávají po mnoho let (místo bojiště, vraždy, těžké smrti)

 

 

Co je to karma

Karma je přírodní zákon a je to řetěz příčin a následků. Co zaseju, to sklidím. Proto si každý z nás svou karmu vytváří sám svým jednáním i myšlením. To znamená, že když člověk kolem sebe šíří  pohodu a klid, tak se mu tyto energie vrací zpět. Pokud šíří zlobu, vrací se mu zloba.

 

Člověk si vytváří svou karmu v tomto životě, ale duše si přenáší také karmu z minulých životů. To znamená, že každý musí prožít to, co způsobil v minulém životě proto, aby pochopil následky svých činů. Duše si své minulé životy pamatuje, ale člověk má k těmto vzpomínkám uzavřený přístup, proto může cítit působení karmy jako nespravedlnost. Já zjišťuji, co se má člověk naučit a proč, případně čím se provinil a proč na něj karma působí.

 

 

V čem Vám ještě mohu pomoci:

 

 • nalezení životního poslání
   
 • pochopení a přijetí závažných osudových ran
   
 • a mnohé další...

 

 

Potřebujete pomoc nebo máte nějaký vážný problém ??? 

ZDE mě můžete kontaktovat!

 

Kletba a Prokletí . . .