DIAGNOSTIKA KARMY VE VZTAHU

KARMICKÉ VZTAHY

   Zamysleli jste se někdy nad tím, co k sobě lidi přitahuje? Nebo proč dva lidé setrvávají ve vztahu, který je nejen nešťastný, ale leckdy krutý a ponižující? Kolikrát jste se dívali na vztahy svých blízkých a nechápali, jak se dokážou vyrovnat s návyky a jednáním svého partnera? Nejspíše by jste si řekli, že takového partnera by jste nesnesli.

Ale podívejme se na své vlastní vztahy, minulé i současné. Přitahuje Vás vždy ta "správná" osoba, nebo spíše určitý typ osoby, se kterou začnou být dřív nebo později stejné problémy, jako dříve s někým jiným? Máte pocit, že se věci opakují?
 


 

Ve vesmíru náhody neexistují, proto nemůže být náhodné ani setkání s Vaším stávajícím partnerem. Jsme přitahování a přitahujeme takové protějšky, kteří odpovídají vibraci našeho myšlení. Všechny vztahy našeho života jsou obnovením vazeb a spojení z minulosti. Na naše současné životy také stále působí přísahy ze srdce, které jsme učinili, prokletí a kletby, které jsme vyslovili nebo je na nás někdo seslal, kdysi v minulosti. Tyto pocity závazku, viny nebo sliby cudnosti a celibátu na nás stále působí, přestože si těchto energií nejsme vědomi. Časté jsou sliby a přísahy jako „Navždy tě budu milovat, nikdy na tebe nepřestanu čekat, žádný jiný muž mě  nikdy nebude  mít, atd. …“ Lidé jsou k sobě přitahováni vždy v ten správný čas a v době, kdy se zrovna potřebují od toho druhého něco naučit, žádný vztah totiž nevzniká bez důležité příčiny. Jinými slovy, přivoláme k sobě osobu, kterou potřebujeme v daném období našeho života, kdy jsme připraveni pochopit určité věci.
 

 

Možná to znáte, někoho potkáte, zamilujete se, a přesto jsou vám do cesty kladeny překážky a toho člověka, ať děláte co děláte, prostě nemůžete mít. Nebo se vám nedaří, jste nešťastní a možná si říkáte, že vás snad někdo proklel… A skutečně tomu tak může být. Všechny myšlenky a slova mají svou sílu a opravdu dokáží ublížit. Všechno je energie, která se vždy nějakým způsobem zhmotní.

 


 

DIAGNOSTIKA KARMY  » VE VZTAHU ODHALÍ:
 

KARMA - Diagnostika karmy ve vztahu + jeho možná náprava
 

1. Veškeré vnější osudové VLIVY, který skrytě působí na vztah, jež mají zásadní a obrovský vliv na jeho vývoj, a které mohou mít negativní dopad na jeho vývoj, nebo dokonce samotné chování jednoho partnera k druhému.
 

2. Zjistí celkový vývoj vztahu z jeho dlouhodobého hlediska (tj. jak to nakonec dopadne s Vaším současným vztahem?)
 

3. Odhalí,  zda je Váš současný partner ten pravý nebo naopak karmický ?
 

4. Ukáže přesně, JAK se Váš vztah bude vyvíjet » ve všech třech fázích (tj. v počáteční fázi, vývojové fázi a konečné fázi) 

 

5. Poukáže na to, CO Vás spojuje (kdo jak se ke komu bude chovat, jak si budete rozumět po psychické stránce, i v sexuální oblasti...)
 

6. A zda existuje /nebo teprve to přijde/ něco, co Vás může rozdělit, JAKÉ zkoušky /karmického rázu/ mohou přijít ?
 

7. Najde příčiny partnerských problémů ve vztahu, nebo neklidu v rodině.
 

 

 

Potřebujete pomoc nebo máte nějaký vážný problém ??? 

ZDE mě můžete kontaktovat!

 

 

Osudové vztahy

Karmické vztahy