KARMALOGIE

 

KARMALOGIE

  je název pro karmickou numerologii, která se zabývá vlivem karmické rodové zátěže a jejím negativním dopadem na současný život každého z nás. Události, které se programují v osudu člověka, předurčuje karma jeho Duše a jeho vlastní volba. Pomocí podrobného zkoumání (z Vašeho data narození, data rodičů a dalších předků rodové linie) mohu zjistit, jaké máte karmické úkoly a dluhy z minulých životů v konkrétních směrech, v jaké oblasti budete procházet různými zkoušky, jaké jsou Vaše současné možnosti a najdu vhodný způsob a řešení těchto problémů, jak tyto zkoušky co nejlépe zvládnout a zpracovat tak, aby Vás již nezatěžovaly a Vy se mohli osvobodit pozitivní změnou ve Vašem životě.
 


 

 Pomocí Karmalogie:
 

 1) Vás dovedu k ujasnění všech souvislostí ve Vašem životě.

 2) Najdu a objasním příčiny veškerých Vašich nesnází, dění kolem Vás, ve Vašem okolí.

 3) a navrhnu nejlepší řešení (jakým způsobem a v jakém čase, co a kdy udělat a neudělat, s čím počkat), která Vás přivedou k vnitřní spokojenosti, souladu a harmonii v soužití s Vaším okolím.
 

 
 

 4) V případě nějakých nepříznivých karmických vlivů ve Vašem osudu tyto vlivy zmírním nebo natrvalo odstraním...

 


Dobrý karmalog nebo numerolog Vám dokáže odkrýt dost dobře Váš celý život, karmu, roky rozpracovat dopodrobna, rozebrat celé Vaše jméno, odpovědět na Vaše konkrétní dotazy, ukáže Vám vlohy a předpoklady nejen Vašeho narozeného dítěte . . .

 

 

  Potřebujete pomoc nebo máte nějaký vážný či dlouhodobý problém ?
 


 

ZDE mě můžete kontaktovat

 

Karmický ÚKOL . . .

Karmický DLUH . . .