Hloubkový karmický rozbor

 

  Jedná se o hloubkový karmický rozbor ( z pohledu karmalogie, kabaly a Tarot.karet ), kde se dozvíce, jak se Váš vztah bude celkově vyvíjet - směrem do hodně vzdálené budoucnosti, jaké vlivy ve vztahu skrytě působí a budou do budoucna působit, zda vztah mohou do budoucna ohrozit nějaké karmické, či jiné nepříznivé vlivy.

 

KDY je vhodné nechat si udělat

partnerský karmický výklad?
 

  Vždy, když jste v situaci, kdy se vám hlavou honí myšlenky na to, proč jste se zrovna vy dva potkali, proč zrovna vy dva musíte řešit vaše krize a překážky ve vašem vztahu.

 

 

 

1)  Karmický výklad partnerský vám objasní , co vás do vztahu přitahuje na vědomé i karmické úrovni.

 

2)  Prozradí Vám, zda Vám byl tento partner dán karmicky nebo naopak je Vaším životním partnerem.

 

3)  Zda máte vůči sobě nějaké karmické dluhy a jaké, co do vztahu přinášíte jeden druhému /jak se budete jeden k druhému chovat po celou dobu vztahu/.

 

4)  Dozvíte se, jak si s partnerem budete rozumět po psychické, fyzické /sexuální rovina/ a duševní stránce.

 

5)   Bezprostřední, vzdálená budoucnost a celkový vývoj vašeho vztahu.

 

6)  Vše o dosažení štěstí ve vztahu, negativní okolnosti, které na vztah zvenku působí, možné problémy, které nastávají nebo teprve přijdou a rady jak je odvrátit.

 

7)  Rozbor Vám prozradí, zda Váš partner/ka budou mít ve vztahu sklony k nevěrám.

 

8)  Dozvíte se /podle Tarotových karet/ co k Vám Váš partner cítí /jestli Vás miluje/, jak Vás vnímá a v případě krize, jeho chování k Vám, jak se zachová vůči Vám, a proč se k Vám tak chová.

 

9) A v neposlední řadě jaké vnější skryté vlivu budou vztahu přitěžovat, zda se ve Vašem vztahu objeví karmické zkoušky a úkoly, který vztah mohou ohrozit.....nebo naopak vlivy, které vztahu pomohou.

 

10)  Dostanete řešení, jak ty špatné vlivy můžeme ze vztahu odstranit.

 

 

Cena tohoto výkladu:  2 700,- Kč

 

 Nedokážete se vzdát vztahu, který vás od počátku pouze zklamává? Často je příčina právě v daleké vzdálené minulosti. V temné karmě, která visí nad Vámi a Vaší láskou . . .

 

 

 

Hloubkový karmický rozbor . . .